• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ОБДАРОВАНІСТЬ (Наша гордість)

ЗВІТ

про роботу з обдарованими та здібними учнями Усоцької філії Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 за 2018-2019 н.р.

Учителі школи протягом навчального періоду спрямовували свої зусилля на роботу зі здібними та обдарованими дітьми, на створення умов необхідних для розвитку їх здібностей та розкриття їх потенціалу. У школі була спланована та проведена робота з обдарованими учнями.

В рамках методичного супроводу створено інформаційний банк даних обдарованих дітей із різних напрямів діяльності. Проводиться систематизація матеріалів періодичних видань із проблеми дитячої обдарованості. Забезпечується участь обдарованих і здібних дітей у районних творчих конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Здійснюється моніторинг стану здоров¢я обдарованих дітей.

Проводиться анкетування обдарованих дітей з метою виявлення їх творчих нахилів і здібностей.

Оформлено стенд «Наша гордість».

Систематично відстежуються результати діяльності вихованців.

Проводиться анкетування батьків «Чи розвиваєте ви здібності своєї дитини». Розроблені поради батькам, які прагнуть розвивати здібності своїх дітей. Питання роботи з обдарованими та здібними учнями розглядувалося на батьківських зборах.

Педагогічний колектив школи упродовж року здійснював належну роботу для забезпечення оволодіння учнями базовими загально – навчальними вміннями і навичками, які були спрямовані на розвиток індивідуальних здібностей кожної дитини та створення умов для самореалізації.

Ворона Т.П., вчитель початкових класів:

· підготувала дослідницько - пошукову групу учнів школи до участі у районному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом «Духовна спадщина мого народу», яка посіла І місце;

· підготувала Ворону Анну, ученицю 7 кл., до участі у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» у номінації «Жанрове фото», яка посіла І місце.

Павленко І.А., вчитель української мови та літератури, підготувала ученицю 7 класу Ворону Анну до різних конкурсів:

· до районного конкурсу листівок – мотиваторів «Буде мова – буде майбутнє», посіла ІІ місце:

· до участі в районному етапі обласного творчого конкурсу «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!» у номінації «Есе», посіла ІІ місце;

· до участі у районному етапі обласного літературного конкурсу «Проба пера» у номінації «Проза», посіла ІІ місце;

· підготувала учасника Міжнародного дитячого конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика;

· підготувала учасника ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури;

· підготувала переможця у районному етапі ХІ Міжнародного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» в номінації «Оповідання зі щоденника моєї тваринки», за твір «Мартин» посіла ІІ місце;

· підготувала учасника ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

Підготувала групу учнів, що взяли участь у районному конкурсі «Дякую захисникам», отримали подяку.

Мариненко М.І., вчитель хімії, підготував учасника ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії учня 8 класу Кіндрата Назара.

Литвин Н.М., вчитель біології, підготувала:

· групу учнів 7-8 кл. до участі у виставці - ярмарці «Щедрість рідної землі», посіли ІІІ місце;

· підготувала ученицю 7 кл. Ворону Анну до участі в районній біологічній вікторині «Наймудріший юний природознавець»;

· підготувала учасників Міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок» (ученицю 7 кл. Ворону А., учня 8 кл. Кіндрата Н.)

Шматок Л.О., вчитель математики:

· підготувала учасника ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики учня 8 кл. Кіндрата Назара;

· підготувала учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» (ученицю 7 кл. Ворону А., учня 5 кл. Кіндрата Д., учня 8 кл. Кіндрата Н.)

· підготувала переможницю конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг» Ворону А., посіла І місце.

Шматок О.М., вчитель початкових класів:

· підготувала Романченко А., ученицю 2 кл. до участі в конкурсі дитячого малюнка та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику;

· підготувала ученицю 7 кл. Ворону А. до участі у районному етапі ХІ Міжнародного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» в номінації «Фотографія» та «Мій улюбленець в об’єктиві», за роботу «Сільський спа - салон» посіла ІІІ місце.

· підготувала учасника до участі у районному фестивалі – конкурсі виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик» ученицю 6 кл. Приходько К.

Симоненко Н.В., вчитель технологій:

· підготувала Ворону Анну ученицю 7 кл. до участі у районній виставці творчих здобутків юних майстрів народних ремесел, номінація «Декупаж», посіла І місце;

· підготувала учнів 5 кл. Кіндрата Д. та Гуменну А. до участі у районному конкурсі – виставці «Новорічна фантазія» у номінації «Новорічні іграшки», учні отримали грамоти.

Нечай О.М., вчитель іноземної мови:

· підготувала ученицю 7 кл. Ворону А. до участі у ІХ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»

Мохненко М.В., керівник екологічного гуртка «Юні охоронці природи»:

· екологічний центр «Чисте джерело» Усоцької філії посів ІІІ місце серед екологічних центрів району;

· підготувала переможців районного конкурсу – виставки «Новорічна фантазія» у номінації «Різдвяний вінок», отримали грамоту.

Педагогічний колектив Усоцької філії Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 в 2018-2019 н.р. ставить за мету продовжувати працювати над науково - методичною проблемою: «Застосування компетентнісного підходу в навчально – виховному процесі школи», використання прийомів інтерактивного навчання, інноваційних та інформаційно - комунікативних, проектних технологій, які спонукають учня до активної позиції на уроці:

- ситуації, в яких учень має захищати свою думку;

- ситуації, які спонукають школярів ставити запитання вчителю, однокласнику;

- рецензування відповідей, творчих робіт інших школярів на уроці й у позаурочний час;

- виконання завдань, розрахованих на використання додаткової літератури, мережі Інтернет;

- вільний вибір завдань пошукового характеру;

- створення ситуації обміну навчальною інформацією серед учнів;

- самоперевірка, аналіз власних пізнавальних робіт.

Завідувач філії Т.П.Ворона


Банк даних обдарованої учнівської молоді

Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Ямпільської районної державної адміністрації,Сумської області

1.Загальна кількість – 8;

2.З них кількість переможців міжнародних, всеукраїнських заходів, ІІ, ІІІ етапів олімпіад –0 ;

3.З них слухачів МАН – 0;

4.З них кількість вихованців гуртків - 8, переможців конкурсів (художньо-естетичного – 2 , літературного напрямків – 1, природничий - 1 тощо) ;

5.З них кількість переможців спортивних змагань – 0.

№з/п ПІБ учня Назва навчального закладу Клас, дата народження Домашня адреса, телефон (мобільний) Досягнення Назва заходу Примітка
1. Ворона Анна Володимирівна Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 7 клас 02.09.2005 с.Паліївка, пров.Центральний, буд.3 Ямпільського району Сумської області т.0685764056 І місце Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» за номінацією «Жанрове фото» (2018 рік)
І місце Районний конкурс на кращий реферат серед шкільних екологічних центрів навчальних закладів району на тему «Планетарне та народногосподарське значення лісу»
І місце Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом «Духовна спадщина мого народу»
ІІ місце Районного конкурс листівок – мотиваторів «Буде мова – буде майбутнє»
ІІ місце Участь в районному етапі обласного творчого конкурсу «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!» у номінації «Есе»
ІІ місце Участі у районному етапі обласного літературного конкурсу «Проба пера» у номінації «Проза»
Участь у Міжнародному дитячому конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика;
Учасник ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури
Учасник ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка
ІІІ місце Учасник районного етапу обласного конкурсу на кращий твір з теми «Лісівники плекають ліс» Відсутній результат
Учасник районної біологічної вікторини «Наймудріший юний природознавець»;
Учасник Міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок» Відсутній результат
ІІ місце Переможець районному етапі ХІ Міжнародного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» в номінації «Оповідання зі щоденника моєї тваринки», за твір «Мартин»
Учасник Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» Відсутній результат
І місце Переможець конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг»
ІІІ місце У районному етапі ХІ Міжнародного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» в номінації «Фотографія» та «Мій улюбленець в об’єктиві», за роботу «Сільський спа – салон»
І місце Учасник районної виставки творчих здобутків юних майстрів народних ремесел, номінація «Декупаж»,
Учасник ІХ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч» Відсутній результат
І місце «Пташина їдальня» районний конкурс
2. Рябоконь Ярослав Володимирович Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 7 клас 21.11.2005 с.Усок, вул..Ковпака, буд. 49 Ямпільського району Сумської області ІІ місце Районний фестиваль-конкурс виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик»
І місце Переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірковий грамофон талантів» 2019 р. м.Львів
3. Приходько Кароліна Дмитрівна Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 6 клас 08.08.2007 с.Усок, вул.Молодіжна, буд. 11 Ямпільського району Сумської області Учасник районного фестивалю-конкурсу виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик»
4. Бойко Анастасія Віталіївна Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 7 клас 10.09.2006 с.Усок, вул..Ковпака, буд. 7 Ямпільського району Сумської області Учасник районного фестивалю-конкурсу виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик»
5. Кіндрат Назар Сергійович Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 8 клас 28.03.2005 с.Привокзальне вул.Садова, буд.34 Ямпільського району Сумської області Учасник Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» Відсутній результат
Учасник Міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок» Відсутній результат
Учасник ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії
6 Кіндрат Денис Сергійович Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 5 клас 22.10.2007 с.Привокзальне вул.Садова, буд.34 Ямпільського району Сумської області Учасник Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» Відсутній результат
Подяка Учасник районного конкурсу на кращу новорічну іграшку «Новорічна фантазія»
7 Гуменна Аліна Владиславівна Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 5 клас 12.12.2007 с.Усок, вул.Садова, буд.32 Ямпільського району Сумської області Подяка Учасник районного конкурсу на кращу новорічну іграшку «Новорічна фантазія»
8. Романченко Анастасія Сергіївна Усоцька філія Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 2 клас 27.01.2011 с.Усок, вул.Вишнева, буд.21 Ямпільського району Сумської області Учасник районного етапу обласного конкурсу на кращий малюнок з теми «Лісівники плекають ліс» Відсутній результат
Учасник конкурсу дитячого малюнка та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику. Відсутній результат

Завідувач філії ________________________Т.П.Ворона

«09» квітня 2019 року»


Звіт

про роботу з обдарованими та здібними учнями в Усоцькій загальноосвітній школі І-ІІ ст. за 2017-2018 н.р.

Додаток ( прикріплений документ )

Кiлькiсть переглядiв: 451

Коментарi